OPAKOWANIA

WORKI I KAPTURY FOLIOWE

Worki i kaptury foliowe stosowane głównie do pakowania wielkoseryjnych wyrobów, materiałów na europaletach o różnych parametrach ciężaru i gabarytu. Zabezpieczają i utrzymują ładunek przed przypadkowymi przemieszczeniem się towaru na palecie w czasie transportu. Zarówno worki jaki i kaptury foliowe produkowane są z folii termokurczliwej LDPE i opakowaniowej. Umożliwiają zabezpieczenie przed kurzem i pyłem oraz wpływem warunków atmosferycznych takich jak opady i wilgoć. Jako producent folii jesteśmy wstanie dostarczyć naszym klientom produkt dostosowanych do potrzeb składowania lub transportowanego towaru.

PRZEKŁADKI FOLIOWE

Przekładki foliowe to przezroczysta, ochronna folia pomagająca w zabezpieczeniu górnej części palety. Doskonale nadają się do zabezpieczania towaru przed zabrudzeniem. Do produkcji przekładek foliowych nasza firma wykorzystuje polietylen. Nasz produkt dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów jest mocny i wytrzymały na rozdarcia oraz chroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznym jednocześnie izolując przed wilgocią. Dzięki swoim właściwościom przekładki foliowe są niezbędne w zastosowaniach zabezpieczenia ładunku w transporcie palet przy transporcie samochodowym.

WORECZKI STRUNOWE

Woreczki strunowe produkowane są z grubej i mocnej folii polietylenowej niskie gęstości (LDPE). Wyróżnia je zamknięcie strunowe, które umożliwia wielokrotne pakowanie wyrobów oraz umożliwia proste i szybkie otwieranie i zamykanie woreczka. Woreczki strunowe wykorzystywane są głównie do przechowywania i transportowania drobnych elementów, przedmiotów np. śrubki, podkładki, biżuteria. Ich dużą zaletą jest szczelne zapakowanie przedmiotów, więc chronią również przed wilgocią. Woreczki strunowe występują głównie w opakowaniach zbiorczych po 50 sztuk, 100 sztuk oraz różnych rozmiarach.

MENU