FOLTEX – NASZA HISTORIA

Przedsiębiorstwo produkcyjne Z.P.H.U. FOLTEX funkcjonuje na rynku tworzyw sztucznych od 1991 roku, w roku 2015 zakład zmienił status prawny właściciela na PPHU FOLTEX S. J. oraz lokalizację i znajduje się obecnie w Gnieźnie w woj. wielkopolskim. W 2023 zakład zmienił właściciela i status prawny na Foltex Piotr Koplin Spółka Jawna

Zajmujemy się wytwarzaniem tylko najlepszej jakości polietylenowych folii i opakowań wysokich oraz niskich gęstości (HDPE, LDPE). Ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Naszą domeną są folie przemysłowe. Nieustannie modernizowany park maszynowy jak i wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje wykonanie wyrobu spełniającego oczekiwania naszych klientów. Produkcje powierzamy zespołowi wykwalifikowanych pracowników, specjalizujących się w przetwórstwie produktów PE. Ogromny wkład w rozwój firmy ma oddana i wykwalifikowana załoga. Kształtując politykę personalną kierownictwo firmy dba o stabilność zatrudnienia i o podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez jej pracowników. Satysfakcję naszych klientów uzyskujemy dzięki ich profesjonalnej obsłudze.
Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości tworzywa polietylenowe renomowanych producentów. Jako wiodący producenci na rynku folii stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy oraz dostosowanie naszych usług do wymagań nabywców. Służymy fachową pomocą w wyborze rodzaju folii, rodzaju nadruku oraz metody opakowania w konkretnym zastosowaniu. Szerokie grono odbiorców zawdzięczamy naszym partnerskim relacją z kontrahentami. Zapraszając do współpracy zapewniamy Wielkopolską Jakość naszych wyrobów oraz terminowość zamówień.

W naszej ofercie między innymi:
  • Folia termokurczliwa polietylenowa LDPE i HDPE
  • Folia opakowaniowa
  • Folia stretch
  • Rękawy foliowe
  • Półrękawy foliowe
  • Opaski foliowe
  • Taśmy foliowe

Foltex - Producent folii termokurczliwej LDPE.

MENU